Põnevad Eesti lood ootavad

Solo_Estoria_tunnus_20131220Põnevad Eesti lood ootavad

Kas teadsite, et maailma vanim käsitulirelv “Otepää püss” on pärit Eestist või et maailma esimene avalik jõulukuusk püsitati Tallinnas 1441. aastal? Et kunstlik kautšuk sünteesiti 1901. aastal  Tartu ülikoolis või et 70% eestlastest esitab tuludeklaratsiooni e-maksuametis u 10 minutiga? Jah, eestlaste leiutis on Skype, kuid ka enne seda on Eestipinnal juhtunud suuri asju aastasadu ...

Loe lähemalt >>

Restoran Merineitsi show&dinner

556355_10151328076408422_1427061995_nRestoran Merineitsi show&dinner

Täielikult ümberehitatud restoranist Merineitsi saab märtsi lõpust Eesti esimene show&dinner restoran õhtuse eeskavaga. Ümberehitused järgivad kontserttegevuse, konverentsilõunate ja kahe hotelli hommikusöögikoha vajadusi.

Loe lähemalt >>

Viru uueneb

uus-tubaViru uueneb

Hotelli kaheksa korruse põhjalik remont ja Merineitsi ümberehitus on juba ühe kuu jagu käimas ning uuendused avanevad järk-järgult alates märtsist. Original Sokos Hotel Viru saab aprilli alguses endale naabriks uue äriklassi hotelli Solo Sokos Hotel Estoria, kuid uuendused toimuvad ka Virus.

Loe lähemalt >>

Naistepäeval Haddaway

HaddawayNaistepäeval Haddaway

Fännide tungival soovil toome naistepäeval 8. märtsil taas Amigo lavale miljonite naiste lemmiku ja 90ndate megastaari Haddaway!  Haddaway hitid ei vaja pikemat tutvustamist ühelegi tantsulõvile, need on vallutanud paljude edetabelite tippe ning lugematul hulgal südameid!

 

Loe lähemalt >>